Auto PALAZZO Košice, spol. s r.o. - FIAT, FIAT PROFESSIONAL | Osobné autá

Osobné vozidlá

 

500/500C

 

Ak si kupujete svoje úplne prvé auto v živote alebo len premýšľate o novom aute, je Fiat 500 ideálnym kandidátom. A to hlavne preto, že na vývoji Fiatu 500 sa podieľali sami zákazníci a umožnili tak zrod unikátneho vozidla, ktoré v automobilovom svete nemá obdobu.

 

 

500L

 

Označenie L znamená Large, teda veľký. Jedná sa o nový prírastok do rodiny modelov Fiat 500, ktorá po verziách Abarth 500 a Fiat 500C pokračuje v stratégii značky Fiat rozšíriť ponuku o modely, ktoré dokážu uspokojiť najrozmanitejšie spektrum zákazníkov a vyhovieť aj tým najnáročnejším potrebám.

 

500X

 

Crossover 500X okrem " metropolitnej" verzie prináša tiež off-roadovo ladenú modifikáciu s lepšie chráneným podvozkom a pohonom 4x4.

 

 

NOVÁ PANDA

 

Pandu máme radi už tri desaťročia.I napriek skromným rozmerom nás nikdy neprestane prekvapovať, pretože žiadne iné auto nie je tak jednoducho ovládateľné, funkčné a inovatívne zároveň.

 

 

NOVÉ TIPO a TIPO HATCHBACK

 

Rodinný sedan s nadčasovým dizajnom exteriéru a interiéru, osobitosťou a dokonalou funkčnosťou. Ponúka vynikajúcu priestrannosť interiéru a užitočnú hmotnosť. Tipo Hatchback Je postavený na filozofii funkčnosti a jednoduchosti. Ponúka mimoriadne priestranný interiér.

 

 

QUBO

 

Qubo je originalita a všestrannosť. Obratný a priestranný, pohodlne zvládnuteľný v meste aj mimo neho, bezpečný a ohľaduplný k životnému prostrediu. Jedenásť farieb, štyri motory, štyri úrovne výbav, všestranné využitie.

 

 

DOBLO PANORAMA

 

Jedinečné a všestranné. Nové Dobló sa môže pochváliť funkčným dizajnom, variabilným a pohodlným interiérom. Dobló Vám dá viac - viac bezpečia, viac priestoru, viac úspor a viac ohľadu na životné prostredie. Skvelé auto pre všetkých.