Auto PALAZZO Košice, spol. s r.o. - FIAT, FIAT PROFESSIONAL | O nás

O nás

 

Naša spoločnosť bola založená v roku 1996

Za celé obdobie sme sa snažili o maximálny prístup k daným požiadavkám zákazníkov a o ich spokojnosť pri predaji vozidiel a servise vozidiel. Vieme, že obchod a služby patria k najchúlostivejšiemu biznisu. Vývoj v automobilovej oblasti je jeden z najdynamickejších, a preto k tomu sa musí uberať aj budovanie perspektívy našej spoločnosti. Našou úlohou je neustále zvyšovať odbornosť a profesionálny prístup k zákazníkom.

Naším hlavným cieľom je spokojnosť, bezpečnosť a komfort každého jedného zákazníka. Tento cieľ dosahujeme poskytovaním širokej ponuky automobilov značiek FIAT a ALFA ROMEO prostredníctvom realizácie fundovaných servisno-poradenských služieb. Hlavnými atribútmi a zásadami našich služieb sú profesionalita spoľahlivosť a promptnosť. Individuálny prístup ku zákazníkovi Vám dnes sľubujú všetci. My namiesto sľubov konáme. Myslíme aj na vaše deti - nájdete u nás detský kútik.

 

 

 

Profesionalita

Naša zásada č.1

o Vaše auto sa postará profesionálny tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami, pre ktorých je práca zároveň koníčkom. Využívame vyspelé zariadenia a kompletný sortiment originálnych dielov. Pýtajte sa nás a my Vám kompetentne poradíme. Vieme, že je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. Neváhajte a objednajte sa na skúšobnú jazdu akéhokoľvek vozidla značky FIAT a ALFA ROMEO. 

Spoľahlivosť

Naša zásada č.2

 

náš autorizovaný značkový servis používa výlučne len originálne náhradné diely. Len s originálnymi náhradnými dielmi je zaručená spoľahlivosť, kvalita a technológia potrebná k tomu, aby ste mohli jazdiť maximálne spokojný. Modely značiek FIAT a ALFA ROMEO patria z pohľadu bezpečnosti jazdy a spoľahlivosti k absolútnej svetovej špičke v automobilovom priemysle. Prirátajte k tomu našu úprimnú snahu uspokojiť všetky Vaše požiadavky v čo najvyššej kvalite, a v aute od nás, sa budete cítiť naozaj ako doma. 

 

Promptnosť

Naša zásada č.3

 

u nás môžete počítať s poskytovaním rýchlych a efektívnych služieb. Vaše želania budú vybavené okamžite na počkanie. Počas zložitejšej záručnej opravy.